MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 9111488

nr 911 1488

ORIENTAL RUG

95x153, signed, wear.

orientalisk, 95x153, signerad

Condition: slitage

800

SEK 500

Monday September 15 2014
at 19:49:02

14/9 00:16:17 1      Vinnande bud